aktualizováno: 15.06.2024 17:49:24 

CHS Farma Štěkot FCI

JUNIORHANDLING

Juniorhandling...

   

        

11.06.2011 JUNIOR OPEN        
(Junior-open-cmku  jednoroční soutěž pro nejlepší psovody do 18 let)
 
                      BIS   1.místo  na JUNIOR OPEN

MICHAELKA s PHP Fantasia II Farma Štěkot  ve svých  měsících věku

............................................................................................................................

06.06.2010 JUNIOR OPEN    Lukášov     
(Junior-open-cmku  jednoroční soutěž pro nejlepší psovody do 18 let)
 
ˇ                         rr.BIS   3.místo  na JUNIOR OPEN
 

 

MICHAELKA s POD Canigou Bleu la Brise 

............................................................................................................................
07.06.2009 JUNIOR OPEN Jablonec nad Nisou      
(Junior-open-cmku  jednoroční soutěž pro nejlepší psovody do 18 let)
 
                         rr.BIS   3.místo  na JUNIOR OPEN
 
 
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses
.............................................................................................................................
        

 

                                                         
Za celý rok 2008 se Michaelka Čertíková
umístila na 3.místě JUNIORHANDLINGU
ze všech juniorhandlerů republiky II.kat.

  

 LUKÁŠ a GOS Virko du Vanil des A.  MICHAELA s PHP Pyristamo Alfi 

.............................................................................................................................

                                                         
Za celý rok 2007 se Michaelka Čertíková
umístila na 2.místě JUNIORHANDLINGU
ze všech juniorhandlerů republiky 1.kat.
 
  
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses
.............................................................................................................................
                                                         
Za celý rok 2007 se Lukáš Čertík umístil
na 3.místě JUNIORHANDLINGU ze všech
juniorhandlerů republiky II.kat.
 
  
LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses
.............................................................................................................................
                                                         
Za celý rok 2006 se Michaelka Čertíková
umístila na 2. místě JUNIORHANDLINGU
ze všech juniorhandlerů republiky 1.kat
 
  
MICHAELKA s PM Chasinta Farma Štěkot  
.............................................................................................................................
 
JUNIORHANDLING II.kategorie  děti od 14 - 17 let
                            
                         
                                                         
Za celý rok 2006 se Lukáš Čertík umístil 
na 3.místě JUNIORHANDLINGU ze všech
juniorhandlerů republiky II.věk.kategorie
   
 
LUKÁŠ s PHP Highlands Nordic Dreamer 
.............................................................................................................................
                                                         
Za celý rok 2005 se Michaelka Čertíková
umístila na 2.místě JUNIORHANDLINGU
ze všech juniorhandlerů republiky 1.kat.
 
  
 
MICHAELKA s PM Szepremenységi Don Gordon
.............................................................................................................................
                                                     
Za celý rok 2004 se Michaelka Čertíková
umístila na 4. místě JUNIORHANDLINGU
ze všech juniorhandlerů republiky 1.kat.
 
Za celý rok 2004 se 15-ti let.Lukáš Čertík
umístil na 3. místě JUNIORHANDLINGU
ze všech juniorhandlerů republiky II.kat.

.............................................................................................................................

BIS dětské ovladatelnosti               

                                                                                                                                                                   

......................................................................................................................
 
28.09.2009 ČESKÉ BUDĚJOVICE rr.BIS   3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
MICHAELKA s americkým kokrem
......................................................................................................................
 
12.09.2009 NEZAMYSLICE Moloss  BIS  1.místo JUNIORHANDLINGU

Murtois Bongo s Michaelkou z 6 účastníků

  
 
MICHAELKA s PM Murtois Bongo 
 
 
 
MARUŠKA s PM Chasinta Farma Štěkot  1.místo DÍTĚ a PES
.....................................................................................................................
 
06.09.2009 KROMĚŘÍŽ                   BIS   1.místo JUNIORHANDLINGU
   
ADÉLKA s Iris Farma Štěkot
.......................................................................................................................
 
06.09.2009 KROMĚŘÍŽ       r.BIS   2.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
MICHAELKA  s Murtois Bongo 
.....................................................................................................................
 
27.06.2009 BRNO                       rr.BIS   3.místo JUNIORHANDLINGU

MICHAELKA s PM Murtois Bongo 
.......................................................................................................................
 
14.06.2009 KLATOVY                    rr.BIS   3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
MICHAELKA s PM Murtois Bongo 
 
..........................................................................................................................
 
30.05.2009 HRADEC KRÁLOVÉ     r.BIS   2.místo JUNIORHANDLINGU
 
  
 
MICHAELKA s PHP Pyristamo Alfi    
.............................................................................................................................
 
16.05.2009 MLADÁ BOLESLAV       BIS   1.místo JUNIORHANDLINGU
 
  
 
MICHAELKA s PM Pepita del Mostin  
 
.............................................................................................................................
 
14.04.2009 OSTRAVA                    BIS   1.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses  
 
.........................................................................................................................
28.10.2008 BRNO                   rr.BIS   3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
MICHAELKA  s PM Iris Farma Štěkot 
.........................................................................................................................
 
30.08.2008 MLADÁ BOLESLAV       rr.BIS   3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses  
...........................................................................................................................
 
 
19.07.2008 MLADÁ BOLESLAV       rr.BIS   3.místo JUNIORHANDLINGU 
 
  
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses  
.............................................................................................................................
28.06.2008 BRNO                          r.BIS   2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
.............................................................................................................................
 
28.06.2008 BRNO                          r.BIS   2.místo JUNIORHANDLINGU 
 MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses  
............................................................................................................................
 
26.04.2008 MLADÁ BOLESLAV       BIS   1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses     
.............................................................................................................................
 
19.04.2008 ČESKÉ BUDĚJOVICE     rr.BIS   3.místo JUNIORHANDLINGU 
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses     
.............................................................................................................................
 
12.04.2008 OSTRAVA                     BIS   1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
        
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses     
.............................................................................................................................
 
12.04.2008 OSTRAVA                     BIS   1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
 
LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 

.............................................................................................................................

23.03.2008 PRAHA              BIS   1.místo JUNIORHANDLINGU 

  opět se nominovali na Gruftovu výstavu 2009    

  

MICHAELKA s PHP Pyristamo Alfi v jeho 10 měsících věku

.............................................................................................................................

22.03.2008 PRAHA                             rr.BIS    3.místo JUNIORHANDLINGU 

 

MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 

.............................................................................................................................

10.02.2008 BRNO                             r.BIS    2.místo JUNIORHANDLINGU 

MICHAELKA s PHP Pyristamo Alfi  v jeho 9 měsících věku

.............................................................................................................................

09.02.2008 BRNO                             r.BIS    2.místo JUNIORHANDLINGU 

        

MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 

.............................................................................................................................

12.1.2008 OLOMOUC                      rr.BIS    3.místo JUNIORHANDLINGU 

    

LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 

............................................................................................................................

18.11.2007 PRAHA                            BIS    1.místo JUNIORHANDLINGU 

Michaelka zvítězila s Pyristamo Alfi mezi 28 dětmi ,tímto se oba za výrazného

potlesku rozhodčích a publika nominovali na největší světovou výstavu Grufts

a stanuli na nejvyšším stupni   BIS   1. MÍSTO  JUNIORHANDLINGU

                                                                                                                

 

    

MICHAELKA s PHP Pyristamo Alfi v jeho 6 měsících věku

.............................................................................................................................

17.11.2007 PRAHA                          rr.BIS    3.místo JUNIORHANDLINGU 

  

 LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 

............................................................................................................................

07.10.2007 ČESKÉ BUDĚJOVICE    r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
    
 
MICHAELKA s PHP Tája Farma Štěkot   

.............................................................................................................................

06.10.2007 ČESKÉ BUDĚJOVICE    BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU   
 
        
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 

.............................................................................................................................

06.10.2007 ČESKÉ BUDĚJOVICE    rr.BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU   

  

LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 

.............................................................................................................................

08.09.2007 BRNO         BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU 
 
 
 
MICHAELKA s GOS Delvidéki Pásztor Aura 
 

.............................................................................................................................

02.09.2007 MLADÁ BOLESLAV         BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU 
 
  
 
MICHAELKA s PM Iris Farma Štěkot 

.............................................................................................................................

01.09.2007 Mladá Boleslav         rr.BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU 
     
 
 LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 
.............................................................................................................................
 
22.07.2007 Mladá Boleslav         r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
  
 
MICHAELKA s PM Iris Farma Štěkot 

.............................................................................................................................

21.07.2007 Mladá Boleslav         BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU 
 
          
 
MICHAELKA s GOS Delvidéki Pásztor Aura 

.............................................................................................................................

21.07.2007 Mladá Boleslav         BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU      
LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses  .............................................................................................................................
24.06.2007 BRNO         BIS      1.místo JUNIORHANDLINGU  
 
       
 
MICHAELKA s PM Iris Farma Štěkot   

.......................................................................................................................

02.06.2007 HRADEC KRÁLOVÉ   rr.BIS   3.místo JUNIORHANDLINGU  

  

LUKÁŠ s ČIVAVOU Vilíček,v jejích 3 měsících věku 

LUKÁŠ s ČIVAVOU Vilíček,v jejích 3 měsících věku www.vilik.wbs.cz

.......................................................................................................................

02.06.2007 HRADEC KRÁLOVÉ         BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU  

       

MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 

.............................................................................................................................

20.05.2007 LITOMĚŘICE         BIS               1.místo JUNIORHANDLINGU 

LUKÁŠ s PM Chasinta Farma Štěkot   

.............................................................................................................................

20.05.2007 LITOMĚŘICE         r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
    
               
 
MICHAELKA s PHP Linda Farma Štěkot    .............................................................................................................................
 
19.05.2007 LITOMĚŘICE         BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
   
MICHAELKA s GOS Delvidéki Pásztor Aura    
.............................................................................................................................
 
19.05.2007 LITOMĚŘICE         r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
 
 
LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 
 
.............................................................................................................................
 
29.04.2007 PRAHA         BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU 
 
 
 
MICHAELKA s PM Iris Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
28.04.2007 PRAHA         BIS      1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
         
     
MICHAELKA s PO Gedžitka Farma Štěkot              
............................................................................................................................
 
22.04.2007 ČESKÉ BUDĚJOVICE       BIS     1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
          
 
MICHAELKA s PM Iris Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
21.04.2007 ČESKÉ BUDĚJOVICE       BIS     3.místo JUNIORHANDLINGU 
 
 
 
LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 
.............................................................................................................................
 
15.04.2007 OSTRAVA         BIS     1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
 
   
MICHAELKA s PHP Pajpr Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
14.04.2007 OSTRAVA         r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU 
   
        
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses  
 
.............................................................................................................................
 
14.04.2007 OSTRAVA         r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
 
  LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses  
.............................................................................................................................
 
14.01.2007 OLOMOUC         r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
  
 
MICHAELKA s PM Chasinta Farma Štěkot  
 
.............................................................................................................................
 
13.01.2007 OLOMOUC         r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
          
MICHAELKA s GOS Delvidéki Pásztor Aura 
....................................................................................................................
 
13.01.2007 OLOMOUC         r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU 
 
  
 
 LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 
..................................................................................................................
 
 
20.05.2006 LITOMĚŘICE         rr.BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU 
 MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 
 
....................................................................................................................
 
30.04.2006 PRAHA                      BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU
 
   LUKÁŠ s PHP Linda Farma Štěkot      
..................................................................................................................
 
30.04.2006 PRAHA         rr.BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU 
 
   
MICHAELKA s PHP Benasque de la Torre de Justo  
.....................................................................................................................
 
29.04.2006 PRAHA           BIS     1.místo JUNIORHANDLINGU
 
  
 
MICHAELKA s POD Gedžitka Farma Štěkot
.............................................................................................................................
 
29.04.2006 PRAHA           rr.BIS     3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 
 
.............................................................................................................................
 
29.04.2006 PRAHA          VIRKO du Vanil des Artses BIG 4
.............................................................................................................................
 
22.04.2006 Č.BUDĚJOVICE   r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU
 
  
 
  LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses  
.............................................................................................................................
 
22.04.2006 Č.BUDĚJOVICE   BIS     1.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 
 
.............................................................................................................................
 
15.04.2006 HRADEC KRÁLOVÉ   BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU
   
 
LUKÁŠ s POD Flíček Farma Štěkot  
............................................................................................................................
 
15.04.2006 HRADEC KRÁLOVÉ    BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
MICHAELKA s PM Iris Farma Štěkot 
............................................................................................................................
 
08.04.2006 OSTRAVA          r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
MICHAELA s GOS Virko du Vanil des Artses   
............................................................................................................................

19.03.2006 NITRA                      BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU 

 
MICHAELKA s PM Iris Farma Štěkot 
...........................................................................................................................
 
11.02.2006 BRNO         rr.BIS     3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses
............................................................................................................

11.02.2006 BRNO         r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU 

 
 
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 
............................................................................................................................
 
14.01.2006 OLOMOUC          r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 
............................................................................................................................
 
15.11.2005 PRAHA                  BIS      1.místo JUNIORHANDLINGU 
                
MICHAELKA s PHP Linda Farma Štěkot  
 
..............................................................................................................................

15.11.2005 PRAHA                  r.BIS      2.místo JUNIORHANDLINGU 

 
LUKÁŠ s POD Asta Farma Štěkot
..................................................................................................................................
 
15.11.2005 PRAHA                r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU
 MICHAELKA s POD Flíček Farma Štěkot 
..................................................................................................................................
 
21.10.2005 MLADÁ BOLESLAV      BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU 
MICHAELKA s PHP JCH.Linda Farma Štěkot  
 
 
           kchmpp
..................................................................................................................................
 
09.10.2005 ČESKÉ BUDĚJOVICE    BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU 
 
  
LUKÁŠ s PHP Highlands Nordic Dreamer  
..................................................................................................................................
 
 
09.10.2005 ČESKÉ BUDĚJOVICE    r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU 
   MICHAELKA s PHP JCH.Linda Farma Štěkot  
.............................................................................................................................
 
08.10.2005 Č.BUDĚJOVICE   r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
 MICHAELKA s POD Gedžitka Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
08.10.2005 Č.BUDĚJOVICE   rr.BIS     3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
LUKÁŠ s GOS Virko du Vanil des Artses 
.............................................................................................................................
 
24.07.2005 MLADÁ BOLESLAV  r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
MICHAELKA s PHP Linda Farma Štěkot
.............................................................................................................................
 
23.07.2005 ML.BOLESLAV  BIS        1.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
 MICHAELKA s POD Flíček Farma Štěkot 
...................................................................................................................
03.07.2005 BRNO                   rr.BIS  3.místo JUNIORHANDLINGU
  MICHAELKA s PHP Highlands Nordic Dreamer 
.............................................................................................................................
 
02.07.2005 BRNO    rr.BIS        3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 MICHAELKA s POD Flíček Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
21.05.2005 LITOMĚŘICE    rr.BIS       3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 MICHAELKA s POD Flíček Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
21.05.2005 LITOMĚŘICE    rr.BIS       3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 LUKÁŠ s POD Flíček Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
11.05.2005 HRADEC KRÁLOVÉ r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU
  
 
MICHAELKA s POD Flíček Farma Štěkot
.............................................................................................................................
 
01.05.2005 PRAHA                   rr.BIS  3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
LUKÁŠ s PHP Highlands Nordic Dreamer 
.............................................................................................................................
 
01.05.2005 PRAHA                   rr.BIS  3.místo JUNIORHANDLINGU
   
 
MICHAELKA s PHP ICH.Hakim Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
30.04.2005 PRAHA             rr.BIS        3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 LUKÁŠ s POD Flíček Farma Štěkot 
............................................................................................................................
 
11.05.2005 HRADEC KRÁLOVÉ r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU
                                                               
 
 LUKÁŠ s POD Flíček Farma Štěkot 
............................................................................................................................
 
12.02.2005 BRNO                     BIS     1.místo JUNIORHANDLINGU
   
 
MICHAELKA s POD Flíček Farma Štěkot
.............................................................................................................................
 
07.11.2004 NITRA                     r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
LUKÁŠ a PHP Highlands Nordic Dreamer 
.............................................................................................................................
 
06.10.2004 Č.BUDĚJOVICE   r.BIS     2.místo JUNIORHANDLINGU
 
  
 
MICHAELKA s POD Asta Farma Štěkot
.............................................................................................................................
 
25.09.2004 BRNO                     r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU
 MICHAELKA s POD Asta Farma Štěkot
.............................................................................................................................
 
04.09.2004 MLADÁ BOLESLAV rr.BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU
  
 
 MICHAELKA s POD Asta Farma Štěkot
.............................................................................................................................
 
04.09.2004 MLADÁ BOLESLAV rr.BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU
 LUKÁŠ s POD Asta Farma Štěkot 
.............................................................................................................................
 
24.07.2004 MLADÁ BOLESLAV rr.BIS 3.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 MICHAELKA s POD Asta Farma Štěkot 
..............................................................................................................................
 
27.06.2004 BRNO                   rr.BIS  3.místo JUNIORHANDLINGU
 MICHAELKA s PHP Highlands Nordic Dreamer 
..............................................................................................................................
 
30.05.2004 NITRA                     r.BIS  2.místo JUNIORHANDLINGU
 
LUKÁŠ s PHP Highlands Nordic Dreamer 
..............................................................................................................................
 
30.05.2004 NITRA                     r.BIS  2.místo JUNIORHANDLINGU
LUKÁŠ s PHP Highlands Nordic Dreamer 
..............................................................................................................................
 
 
25.04.2004 ČESKÉ BUDĚJOVICE  BIS 1.místo JUNIORHANDLINGU
 
   
 
MICHAELKA s PHP Hakim Farma Štěkot
..............................................................................................................................

BIS dětské ovladatelnosti      

Michaelka a Hakim Farma Štěkot  stáli mnohokrát na stupních vítězů      
 
 
10.10.2004 Č.Budějovice Michaelka a ICH.Hakim Farma Štěkot - 3.MÍSTO
 
25.04.2004 Č.Budějovice Michaelka a ICH.Hakim Farma Štěkot - 1.MÍSTO
 
17.4.2004 Hradec Králové Michaelka a JCH.Hakim Farma Štěkot 2.MÍSTO
............................................................................................................................
Michaelka a Benasque de la Torre de Justo zvítězili velmi častokrát
30.04.2006 PRAHA  Michaelka a CH.Benasque  3.MÍSTO
 
00.00.2006 Č.BUDĚJOVICE Michaelka a CH.Benasque  2.MÍSTO
 
09.04.2006 OSTRAVA  Michaelka a CH.Benasque  3.MÍSTO
 
00.09.2005 ML.BOLESLAV Michaelka a CH.Benasque  2.MÍSTO
 
22.05.2005 LITOMĚŘICE Michaelka a CH.Benasque  2.MÍSTO
 
24.04.2005 Č.BUDĚJOVICE Michaelka a CH.Benasque  1.MÍSTO
 
00.00.2004 OSTRAVA Michaelka a CH.Benasque  2.MÍSTO
 
05.09.2004 ML.BOLESLAV Michaelka a CH.Benasque  3.MÍSTO
 
30.05.2004 NITRA Michaelka a CH.Benasque  2.MÍSTO
 
00.04.2004 Č.BUDĚJOVICE Michaelka a CH.Benasque  3.MÍSTO
 
08.02.2004 BRNO Michaelka a CH.Benasque  3.MÍSTO
..............................................................................................................................
 
 
BRNO                                        r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU

 

MICHAELKA s Gedžitka Farma Štěkot
..............................................................................................................................
 
00.00.2000 MLADÁ BOLESLAV    BIS  1.místo JUNIORHANDLINGU
 
 
 
MICHAELKA s POD Gedžitka Farma Štěkot
......................................................................................................................................
 
00.00.2000 ML.BOLESLAV                   BIS  1.místo JUNIORHANDLINGU
    LUKÁŠ s PHP Highlands Nordic Dreamer     
 
 
..................................................................................................................
 
00.00.2000 TRENČÍN                     BIS  1.místo JUNIORHANDLINGU
  LUKÁŠ s PHP Highlands Nordic Dreamer
..............................................................................................................................
 
00.00.2000 České Budějovice  r.BIS 2.místo JUNIORHANDLINGU
 
    
 
MICHAELKA s GOS Virko du Vanil des Artses 
 
............................................................................................................
3.MISTO v JUNIORHANDLINGU  OSTRAVA

   

LUKÁŠ a Weurlan Big Ben            ........................................................................................................  
3. MÍSTO v JUNIORHANDLINGU v 8 měsících věku  LUKÁŠ a Weurlan Big Ben        
..............................................................................................................
1. MÍSTO v JUNIORHANDLINGU MOLOSS
 
LUKÁŠ a Weurlan Big Ben      
............................................................................................................
KCHMPP Mladá Boleslav       1. MÍSTO v JUNIORHANDLINGU
 
MICHAELKA a PHP Highlands Nordic Dreamer 
..............................................................................................................
                   Mladá Boleslav             2. MÍSTO v JUNIORHANDLINGU
 
LUKÁŠ a PHP Benasque de la Torre de Justo
..............................................................................................................
                Ostrava   
 
 
MICHAELKA a PM Murtois Bongo 
......................................................................................................
 Mladá Boleslav                                1. MÍSTO v JUNIORHANDLINGU
 
MICHAELKA a PM Murtois Bongo 
.......................................................................................................
MOLOSS CLUB                1. MÍSTO v ADULTHANDLINGU
 
MICHAELKA a PM Pepita del Mostin
....................................................................................................................
PRAHA                3.MÍSTO v ADULTHANDLINGU
 
LUKÁŠ A GOS Virko du Vanil des Artses 
 
..............................................................................................................
     
            
2. MÍSTO NV Ostrava a Kendy  
3.místo MVP Č.Budějovice a Kendy    
2.místo MVP Ml.Boleslav a Kendy  
3.MÍSTO MVP Č.Budějovice a Kendy              
  1.MÍSTO KV Ml.Boleslav a CH.DREAMER !!  
 25.11.2005 Praha a JCH.Linda Farma Štěkot 1.MÍSTO !!               
Nitra - 2.místo     2.MÍSTO MVP Nitra a CH.Dreamer
  Ml.Boleslav Michaela s JCH.Lindou Farma Štěkot na 2.MÍSTĚ         
 09.4.2006 Ostrava Michaela a Kendy 3.MÍSTO   
09.4.2006 Ostrava Lukáš a Benasque 2.MÍSTO
24.7.2005 Ml.Boleslav Michaela a JCH.Linda Farma Štěkot 2.MÍSTO 
24.07.2005 Lukáš a Benasque
15.11.2005 Praha Michaela a JCH.Linda 1.MÍSTO 21.10.2005 KCHMPP
Michaela a JCH.Linda 1.MÍSTO 9.10.2005 Č.Budějovice Michaela a
JCH.Linda Farma Štěkot 2.MÍSTO 3.7.2005 Brno Michaela a
CH.Dreamer 3.MÍSTO 22.5.2005  Litoměřice s Lukášem
Michaela a Benasque 2.MÍSTO s Michaelkou
CH.Kendy 2.MÍSTO 1.5.2005 Praha Michaela a
ICH.Monty 3. MÍSTO 24.4.2005 Č.Budějovice s Lukášem
Michaela a CH.Kendy 1.MÍSTO 24.4.2005 čb
 
 
10.10.2004 Č.Budějovice Michaela a ICH.Hakim Farma Štěkot - 3.MÍSTO
5.9.2004 MB Michaela a CH.Kendy 3.MÍSTO
13.06.2004 Lukáš a Dreamer 2.MÍSTO
30.5.2004 Nitra Michaela a Kendy 2.MÍSTO
25.4.2004 Č.Budějovice Michaela a ICH.Monty 1.MÍSTO !!
25.4.2004 Č.Budějovice Lukáš a Dreamer 3.MÍSTO
17.4.2004 HK  Michaela a JCH.Monty 2.MÍSTO
8.2.2004 Brno Michaelka a Kendy 3.MÍSTO
08.02.2004 Brno Lukáš a Dreamer 1.MÍSTO
02.10.2004 MB Lukáš a Dreamer 1.MÍSTO
10.10.2004 CB Lukáš a Dreamer 2.MÍSTO
10.10.2004 CB Michaelka a Hakim 3.MÍSTO
13.04.2003 Michaelka a Benasque 2.MÍSTO Dítě a pes
12.10.2003 CB Lukáš a Benasque 3.MÍSTO